Дресировані дупи!

Стоїть собі над Дніпром славне місто Дніпропетровськ, і живе там славний чоловік на ймення Тимофій Хом’як. Чому славний, запитаєте ви? Тому що носить із собою фотоапарат, не лінується натискати на спуск, а головне – надсилає результати мені. Як от, наприклад, афішу над місцевим цирком.
Сьогодні в цирку поні, удави та… ПОПУГИ. Вам відомий такий звір – попуга? Хочете подивитися? Тоді мерщій купуйте квитки, бо бажаючих напевне буде багато. А поки чекаємо у фойє, давайте спробуємо уявити – хто з’явиться перед нами на манежі.
Я гадаю, це можуть бути попи (наголос на останньому складі). Кат – катюга, піп – попуга. Чи доводилося вам бачити дресированих попів? Отож бо. Не жалкуйте грошей, таке буває не кожного дня. Хоча з іншого погляду, можливо, це зовсім не шоу, а звичайне освячення циркової арени звичайними дніпропетровськими попугами московського патріархату. Тоді краще здавайте квитки назад. А може, це помилка? Черговий русизм? І слово «попуги» походить не від українського слова «попи» (з наголосом на останньому складі), а від російського слова «попи» (з наголосом на першому), що по-нашому означає просто дупи. Тоді знову біжіть по квитки. Дресировані попи, тобто дупи – на таке ніяких грошей не шкода. Я в юності мріяв потрапити до еротичного цирку хоч би у ролі глядача. Кидаю все, біжу на поїзд до Дніпропетровська. Ваші листи розберу після повернення. Але електронну пошту можу отримати навіть у дорозі. Моя адреса дуже проста – kumle@skrynia.com.ua.

Навіки ваш
Троль Кумле

Троль Кумле: