Літературна площа під Українським домом (ФОТО)

Для акції на захист української мови 10 липня під Українським домом стало найбільш масовим днем. До вечора на Європейській площі було близько 250 чоловік. Кількість голодувальників постійно змінюється. На разі за українську мову офіційно голодують восьмеро осіб.

Заради того, щоб подолати ще й літературний голод, 10 липня під Українським домом було відкрито публічну бібліотеку для мітингувальників. Своїми книжками згодились поділитись чимало письменників, серед них: Брати Капранови, Макс Кідрук, Василь Шкляр, Ірен Роздобудько, Сергій Пантюк, Міла Іванцова, Сергій Руденко, Анатолій Дністровий, Іван Андрусяк, Дмитро Лазуткін, Анна Малігон, Олена та Артем Захарченки, Галина Ткачук та ін.

Принести книжку для небайдужих людей, що відстоюють честь усіх, хто зайнятий буденними і невідкладними справами, може кожен охочий. Дорогі друзі, якщо й справді немає змоги бути там, знайте, що там за нас чатують….

Якщо не ділом – так словом. Будьте вдячні словом. Перекажіть знайомим, розкажіть на роботі, що маленька купка людей робить в ім’я Свободи…

А для перших відвідувачів публічної бібліотеки на сходах Українського дому наживо виступали письменники. Таким чином стартувала так звана Літературна площа, де майстри слова розповідали цікаві історії, читали уривки зі своїх творів, підтримували бойовий дух.

Також під Українським домом слухали музику, танцювали народні танці та грали у бадмінтон. Щоб дізнатися докладніше, хто був, що робили, – дивіться фото або приходьте на Європейську площу!
До зустрічі на барикадах!

 

 

Глядачі-слухачі Літературної площі

.

Ірина Шувалова та Олександр Ірванець

.

Віталій Капранов урочисто відкриває публічну бібліотеку під Українським домом.

..

Василь Шкляр підписує книжки для публічної бібліотеки

.

Іван Андрусяк читає вірші для мітингувальників

.

Запальна промова від Сергія Пантюка

.

Секссимвол сучукрліт Дмитро Лазуткін – за українську мову..

 

.

Максим Кідрук розказав про зйомки ролика «Азаров, ай-яй-яй»

.

Олесь Доній уважно слухає письменників

.

Поезії від Анни Малігон

.

Книжкова реклама:)

.

Модератор Літературної площі Артем Захарченко

.

Олена Захарченко подарувала бібліотеці чи не найбільше книжок

.

Олександр Бригинець (депутат, письменник) та Сергій Архипчук (режисер, громадський діяч)

.

Євгенія Чуприна у мікрофона

.

Голодування триває

.

А на завершення – вечірні українські народні танці

.

Фото: Alex Zakletsky, Сашко Сівченко

Друг Читача

  • цеце

    102 ст. Соч. Козьми Пруткова: “Если продуемся в карти играя, поедем на Волынь для обрусения края”  “Или выпросим комисию на Подоле и останемся там как можно доле.”  “Начнем с того обрусение, что каждый себе выберет имение.”…”Хоть мы русское имя осрамим, зато послужим себе самим” “Когда совсем ограбим их, тогда доберемся и до своих.” Сказано 160лет назад!