Як Києву освідчувалися у коханні! (ФОТО)

26 червня у галереї «Лавра» відбулася презентація книги В’ячеслава Леонова «Києве, я люблю тебе!», яка є справжнім освідченням у коханні одному з найкрасивіших і найромантичніших міст світу!

Книга складається із тринадцяти історій про різні райони Києва. Історії, які відбуваються у цьому місті, – смішні, сумні та романтичні; у них долі героїв переплітаються між собою і залежать одна від одної. У кожній із новел головними героями є випадкові люди, чоловіки і жінки, які зустрілися у певних районах міста і з цього дня їхнє життя змінилося назавжди. Вони знаходять і втрачають, заново відкривають один одного в День міста, який містично поєднує їхні долі.

Всі новели написані в легкому, любовному, трагікомічному жанрі, притаманному письменникові Леонову. Книга читається дуже легко і складається відчуття, що все це відбувається на твоїх очах. Події розгортаються навколо читача, він мимоволі стає свідком драматичних і романтичних сцен. (Наприклад, освідчення німця Ганса у парку Шевченка українською мовою, який навіть не підозрював, що його випадкове знайомство з дівчиною на Андріївському узвозі стане доленосним.) Книга допомагає глибше заглянути всередину Києва, зрозуміти, чому одна з основних визначних пам’яток Києва – Кияни, які в ньому живуть. Ця книга передає дух міста, злегка п’янкий своєю романтичністю. Це книга про місто, в яке, потрапивши лише раз, завжди захочеться повертатися. Про місто, в якому кожен знайде своє кохання.
Загалом книга, оптимістична і позитивна, для підняття життєвого тонусу. Це ваша можливість і ще раз закохатись у Київ!

Охочих закохатися у Київ знайшлося чимало, на них чекала цікава бесіда, всілякі сюрпризи та фуршет. Як це було – дивимося на фотознімках!:)

.

 

/

 /

 /

 /

 /

 /

 /

 /

 .

Про автора:

«Києве, я люблю тебе» друга книга молодого автора. Перша – «Неписані правила» – вийшла друком у видавництві «Факт» у 2010 році.

За свої 30 років В’ячеслав Леонов встиг одружитися і розлучитися, пожити в Канаді, заснував і успішно розвинув бізнес з нерухомості в Москві. Об’їздив всю Кубу в пошуках натхнення, медитував на Гоа. Заснував благодійний фонд допомоги дитячим будинкам. Відповідаючи на питання, чи є у нього діти, віджартовується, що двох племінниць, племінника, хрещениці і хресної, а також дитячого будинку йому поки цілком вистачає. Багатий особистий життєвий досвід, трагічні й кумедні історії, розказані людьми в різних містах, підштовхнули його до написання книги.