V Літературна Країна Мрій! Продегустуємо? (ФОТО)

22-23 червня на Співочому полі у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль «Країна Мрій», у рамках якого вже вп’яте працюватиме літературна частина.
Цього року організатори V Літературної Країни Мрій підготували багато новинок. Чи не найяскравішою із них буде виступ професора антропології Ореста Лютого (в миру знаного як Антін Мухарський) із музично-культурологічним проектом «Лагідна українізація». Його «блатні пісні на український лад» – «Лук’янівській СІЗО», «Народная шахтьорская» – просто підірвали український інтернет.
Улюблена і смачна Літературна кухня частуватиме «кашею з сокири» від Дари Корній та Міли Іванцової, Олександра Есаулова, Світлани Поваляєвої та Лани Світанкової.
Без сумніву родзинкою Літературної Країни Мрій стане майстер-клас із малювання в дві руки від сестер-близнючок Аліни та Каріни Гаєвих.
Також на Літературній сцені 22 червня о 17:00 виступить «чорний ворон» сьогодення Василь Шкляр.
Традиційно залишилась програма «Література етнічних спільнот України». Прозу та поезію мовою оригіналу ви почуєте від ромів, гагаузів, болгарів, кримських татар та угорців.

А також, як завжди, цікава «Майстер-кляса», гуморески від «Язикатих Хвесьок», живий спів від українських бардів, поетичні читання, улюблений Кобзарський слем та ще багато цікавого!
Усе це свято вчора, 13 червня, продегустували чи проанонсували у затишному дворику музею Івана Гончара. Тож що це – V Літературна Країна Мрій? Годі говорити! Краще це бачити!

 .

Директор Фонду «Відкрий Україну» Тарас Михальнюк радий, що П’ята Літературна Країна Мрій пройде за підтримки Фонду

.

Відомий кобзар Ярослав Джусь розказав і показав, що на ІІІ Кобзарському слемі буде дуже цікаво!

Фагот з гурту «ТНМК» розповів про нову ексклюзивну програму, що буде презентована на Країні Мрій 

Сестри-близнючки Гаєві привідкрили завісу таємничого малювання у дві руки, яке супроводжувалося співом у два голоси Братів Капранових!

Цього року на улюбленій Літературній кухні письменники варитимуть кашу із сокири! Як це зробити, дали майстер-клас організатори Літературної Країни Мрій – Брати Капранови!

.

Ось така вона – каша із сокири!  Хто хоче дізнатися, як таку смакоту зварити, та ще й поласувати нею – приходьте на Літературну кухню!

.

 

Програму «Література етнічних спільнот України» презентували кримськотатарські гості Сервер Садиков і Таміла Ташева

Кашею з сокири хотіли поласувати всі:)

Охочих дізнатися, що приготувала V Літературна Країна Мрій, як завжди, було чимало!

Тож, як вам на смак V Літературна Країна Мрій? Смачно? Цікаво? Приходьте, друзі! До зустрічі 22-23 червня!

Щиро «Друг Читача»

Фото: Христина Приліп