У Москві вилучають усі екземпляри книги “Ударні загони проти Путіна”

*

Співробітники російських правоохоронних органів розшукують нерозпродані екземпляри документальної книги “Ударні загони проти Путіна”, авторами якої є Ілля Фальковський та Олександр Литий. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Радіо Свобода.

Автор книги Ілля Фальковський зазначає, що 26 жовтня за адресами прописки авторів книги приходили судові пристави, а також озброєні автоматами спецназівці і вимагали видати екземпляри книги. Матері Олександра Литого вручили копію постанови про порушення виконавчого провадження про примусове знищення нереалізованого тиражу книги, яку можна оскаржити протягом десяти днів.

 

Видавництву “Алгоритм”, яке опублікувало книгу в 2013 році, видали папір про те, що тираж розпроданий. Адвокати авторів називають вимогу видати екземпляри абсурдним, бо розповсюдженням книг займаються книготорговельні фірми, а не письменники.

 

Видання зазначає, що у книзі “Ударні загони проти Путіна” зібрані біографічні нариси сучасних терористів: північнокавказьких ваххабітів, радикальних російських націоналістів, “приморських партизанів”.

 

Влітку 2015 року далекосхідний суд визнав книгу екстремістською, у вересні вона була включена у федеральний список екстремістських матеріалів.

Еспресо.TV