Девід Лінч хоче розвінчити міфи про себе у книзі спогадів

*

Режисер Девід Лінч планує випустити книгу власних спогадів, яку пише в співавторстві з американською журналісткою Кристиною Маккена. Книга “Життя і робота” має вийти з друку в 2017 році. Пише DT.ua.

 

Книга буде представляти собою одночасно автобіографію Лінча і його спогади. Частина книги написана самим режисером, а Маккена підготує частину, яка складається з 90 інтерв’ю, які вона взяла у людей, близьких до Лінча.

 

Як заявив сам Лінч, “щодо мене в ЗМІ та інтернеті є численна інформація, яка не відповідає дійсності. Я хочу раз і назавжди покінчити з цим і розповісти правду”.

 

На даний момент режисер працює над зйомками серіалу “Твін Пікс”. У квітні цього року Лінч відмовився від виробництва серіалу через розбіжності в поглядах на бюджет, заявивши, що виділених йому коштів недостатньо для втілення написаного сценарію. Потім Лінч повернувся на роль режисера “Твін пікс”, сказавши, що “чутки – це не те, що здається. Шоу повертається”.

 

Пізніше з’явилася інформація про те, що новий сезон серіалу вийде на екрани в 2017 році. Серіал з’явиться на екранах після 25-річної перерви.
DT.ua