На книжковому ярмарку у Франкфурті Україну представляють 40 видавництв

*

На авторитетному книжковому ярмарку у Франкфурті цього року Україну представлять 40 видавництв. Пише Сultprostir.

 

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Дух і Літера», «Комора», «Основи», «Смолоскип», «Віват», «Видавництво Анетти Антоненко» та багато інших  видавництв будуть презентовані на українському стенді. Програма складатиметься з дискусій на тему ролі культури після Євромайдану та внутрішніх взаємовідносин між письменником і війною. Окрім цього, до заходів Франкфуртської  виставки-ярмарку долучаться відомі українські письменники. Серед них: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Андрій Курков, Ігор Померанцев, Ірена Карпа, Василь Махно та Макс Кідрук.

 

Українських стенд у Франкфурті забезпечила волонтерська група активістів з команди Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Вона вела перемовини з оргкомітетом Франкфуртського ярмарку, який погодився надати необхідну площу та значну знижку за сплату вартості стенду.

«Ми хочемо показати такий імідж України, що водночас мав би національну ідентичність, був би народним, але й авангардно переосмисленим, урбаністичним і сучасним», – розповіла кураторка «Книжкового Арсеналу» Ольга Жук.

 

Нагадаємо, що минулого року через скрутну економічну та політичну ситуацію Україна не мала свого стенду на ярмарку.

Книжковий ярмарок у Франкфурті триватиме з 14 до 18 жовтня.

http://cultprostir.ua/uk/news-single/ukrayinski-vidavnictva-prezentuyut-na-svitoviy-knizhkoviy-podiyi

http://cultprostir.ua/uk/news-single/ukrayinski-vidavnictva-prezentuyut-na-svitoviy-knizhkoviy-podiyi