З’явився перший трейлер фільму “Книга джунглів”

*

Студія Disney опублікувала на YouTube офіційний трейлер фільму “Книга джунглів” за мотивами оповідань Редьярда Кіплінга. Хлопчика Мауглі зіграв Ніл Сеті. Стрічка, знята в жанрі пригодницької драми, повинна була вийти на екрани восени 2016 року, але компанія вирішила випустити її роком пізніше.

 

Ніл Сеті — єдина людина, яка з’являється в кадрі. Всіх тварин і птахів у стрічці створено за допомогою комп’ютерної графіки. Для озвучування героїв-звірів запросили акторів Білла Мюррея (ведмідь Балу), Скарлетт Йоханссон (удав Каа), Крістофера Уокена (король мавп Луї), Ідріса Ельбу (тигр Шерхан) і Бена Кінгслі (пантера Багіра).

Режисер “Книги джунглів” — Енді Серкіс. Він отримав широку популярність як актор, який за допомогою технології motion capture оживляє намальованих на комп’ютері персонажів фільмів. Так, саме Серкіс зіграв Горлума у “Володарі кілець” і “Хоббіта”.

 

Збірка оповідань “Книга джунглів” екранізувалася нечасто. Студія Disney зняла по книзі два повнометражних мультфільмів в 1967-му і 2003-м. Відомий українському глядачеві “Мауглі” був створений в 1967-1971-х роках.

Gazeta.ua