Третього роману Харпер Лі поки не буде

FILE - In this Aug. 20, 2007 file photo, "To Kill A Mockingbird" author Harper Lee smiles during a ceremony honoring the four new members of the Alabama Academy of Honor, at the state Capitol in Montgomery, Ala. The ascendance of Tonja Carter, who worked in Lee's older sister Alice Lee’s law office before going to the University of Alabama law school, graduating in 2006 and becoming her partner, brought more aggressive legal tactics on Harper Lee’s behalf. (AP Photo/Rob Carr, File)

Закордонну пресу облетіла новина про те, що адвокатами всесвітньо відомої американської письменниці Харпер Лі в одному з її сейфів були знайдені документи, які можуть виявитися уривками з іще одного неопублікованого твору. Нагадаємо, що цього року вийшов у світ другий роман Харпер Лі «Піди, постав сторожа», який письменниця створила раніше, ніж «Убити пересмішника» − твір, який приніс їй світову славу і престижні літературні премії. «Піди, постав сторожа» став однією з найбільш продаваних книг у Великобританії і США літа 2015. Пише Cultprostir.

 

Після консультації з експертом, який вивчив машинописні тексти, представники Харпер Лі пояснили, що поквапилися з висновками. Документи виявилися начерками і чернетками до роману «Убити пересмішника». Повний звіт про вміст коробок із сейфа письменниці в Алабамі опублікований у Wall Street Journal. У ньому уточнюється, що серед документів знаходяться оригінальні зауваження і правки автора, адресовані редакторам і видавцям «Убити пересмішника», деякі розділи з книги, а також частини роману «Піди, постав сторожа».

Cultprostir