Стівен Кінг випустить аудіозапис свого нового оповідання

*

Нове оповідання Кінга “П’яні феєрверки” можна буде послухати. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на The New York Times.

Для того, щоб розширити свою читацьку аудиторію, “король жахів” Стівен Кінг передав право випуску аудіозапису свого нового оповідання “П’яні феєрверки” видавництву Simon&Schuster Audio.

 

Оповідання “П’яні феєрверки” включене до збірки “Ярмарок страшних снів”, яка буде опублікована в листопаді цього року. Озвучував його Тім Семпл, який раніше записував повість “Той, що приносить смерть” (або “Сонячний пес”).

За сюжетом книги безтурботний Олден МакКосланд постійно зайнятий розпиванням алкогольних напоїв. Він насолоджується життям і планує порушити закон, щоб обійти свого ворога на конкурсі феєрверків в штаті Мен.

 

“Це оповідання варто почути”, – сказав Стівен. Також письменникові дуже цікаво, наскільки буде успішним формат нової аудіокниги і чи можна буде його використовувати надалі як тізер до виходу збірки.

 

“П’яні феєрверки” увійшли до десятої збірки – “Ярмарок страшних снів”, у яку також включено ще 19 новел. Уривок одного з оповідань, “Смерть”, вже друкувався в The New Yorker.

Espreso.tv

Купити книги Стівена Кінга українською.