Чоловічу версію “50 відтінків сірого” за 4 дні купили понад мільйон читачів

*

Письменниця Еріка Джеймс продала за 4 дні 1,1 млн примірників книги за мотивами “50 відтінків сірого“, встановивши своєрідний рекорд. Про це повідомляє Daily News.

 

Новий роман авторки “П’ятдесят відтінків сірого” Еріки Джеймс про відносини Крістіана Грея і Анастейші Стіл, написаний від імені Грея, вийшов 18 червня. Вже за 4 дні він встановив своєрідний рекорд.

 

Кількість проданих копій книги за ці 4 дні склала 1,1 мільйона примірників. Незважаючи на критику фільму “П’ятдесят відтінків сірого”, тема досі користується шаленою популярністю.

Попит на новий роман Еріки Джеймс настільки великий, що видавництво відправило до друку ще три тиражі роману – сумарна кількість копій, таким чином, збільшується до 2,1 мільйонів, і нові екземпляри надходять у продаж щодня тисячами.

 

Варто додати, що через день після виходу книги “Грей” літературні критики звинуватили письменницю у відсутності уяви. Деякі літературні критики вже навіть охрестили роман-новинку “щоденником ґвалтівника”.

 

Еріка Джеймс не планує зупинятися тільки на одному романі від імені Крістіана Грея і продовжить тішити шанувальників новими книгами. Втім, у найближчому майбутньому письменниці може забракнути часу – зовсім скоро почнеться виробництво сиквела “П’ятдесят відтінків сірого” з Джеймі Дорнаном і Дакотою Джонсон.

 

Прем’єра “На п’ятдесят відтінків темніше” відбудеться в лютому 2017 року.

Gazeta.ua