У Голлівуді екранізують знаменитий детективний роман Агати Крісті

*

Кіностудія 20th Century Fox збирається екранізувати один з найзнаменитіших детективних романів Агати Крісті «Вбивство в Східному експресі», який було вперше опубліковано в 1934 році. Продюсером фільму стане Рідлі Скотт, на роль режисера планується запросити Кеннета Брана, чий останній фільм «Попелюшка», знятий ним на студії Disney, зібрав у світовому прокаті більше $ 500 мнл.

За сюжетом роману Еркюль Пуаро розслідує загадкове вбивство американського багатія, що відбулося під час подорожі в Східному експресі. Однією з найвідоміших екранізацій роману є однойменний фільм Сідні Люмета 1974 року, що зібрав воістину зоряний акторський склад: Альберт Фінні, Лорен Беколл, Шон Коннері, Ентоні Перкінс, Жаклін Біссет, Інгрід Бергман, Джон Гилгуд, Майкл Йорк, Ванесса Редгрейв. Фільм отримав 6 номінацій на Оскар, а Інгрід Бергман була нагороджена Оскаром за краще виконання жіночої ролі другого плану.

«Ми всі пам’ятаємо Альберта Фінні в ролі Еркюля Пуаро. Це була чудова екранізація. Сподіваємося, що наш фільм буде не менш успішним і збереже дух першоджерела. Акторському складу в картині Люмета можна тільки позаздрити, але й ми постараємося залучити до зйомок зірок першої величини. На нас чекає нелегке завдання: створити такий образ Еркюля Пуаро, який полюблять не лише шанувальники Агати Крісті, але й віддані фанати виконавців цієї знаменитої ролі, Девіда Суше й  Альберта Фінні. Це справжній виклик для наших «маленьких сірих клітинок», але, впевнений: ми впораємося», – поділився з журналістами Саймон Кінберг, продюсер картини.

Сultprostir