Праправнук Льва Толстого назвав Росію “країною справедливості”

*

Журналісти The New York Times взяли інтерв’ю у праправнука класика світової літератури графа Льва Толстого − Володимира Толстого, який виконує обов’язки радника президента Росії з питань культури. Зустріч проходила в родовому гнізді Толстих, а нині − Державному музеї-садибі «Ясна поляна», його керівником з 1994 року і є Володимир Ілліч. Повідомляє Cultprostir.

 

Виходячи з тексту, журналістів вразила атмосфера “дружелюбності та феодалізму”, яка, на їх погляд, характеризує настрій простих громадян по відношенню до свого царя − Путіна. Володимир Толстой є прихильником анексії Криму. Свою позицію він пояснив так: “Лев Толстой був російським офіцером, який захищав Росію в четвертому бастіоні в Севастополі. Для нас, в нашому сприйнятті, це завжди була частина Росії. Звичайно, як нащадок російського офіцера я не можу мати іншої позиції”.

 

Також в інтерв’ю The New York Times нащадок Льва Толстого зазначив, що він виступає за те, щоб представники націоналістичних і ліберальних сил змогли знайти компроміс, підкреслив, що мистецтву можна пробачити багато чого, навіть провокацію, назвавши тюремне ув’язнення учасниць Pussy Riot “недоречним”. “Сьогодні Росія не може бути примушена робити те, чого не хоче. Цього неможливо досягти ні санкціями, ні навіть явним військовим нападом. Росія поважає себе, і вона хоче лише справедливості”, − підсумував Володимир Толстой.

Cultprostir