Про Агату Крісті знімуть пригодницький бойовик

*

Студія Paramount має намір зняти пригодницький фільм про британську письменницю Агату Крісті, повідомляє Deadline. Сценарист Енні Ніл спеціально для проекту перепише сценарій Еллісон Шредер, який компанія викупила два роки тому. З режисером Paramount поки не визначилася. Дати початку зйомок і виходу стрічки в прокат теж поки не уточнюються.

 

Оригінальний сценарій Шредер описується як пригодницький бойовик, схожий на фільм Роберта Земекіса “Роман з каменем”, головний герой якого є Шерлок Холмс.

 

Нова картина розповість про інцидент, що стався з Агатою Крісті в грудні 1926 року, коли вона пропала на 11 днів і ніхто не знав про її місцезнаходження. Пізніше письменницю знайшли в спа-готелі. Крісті ніяк не пояснила зникнення, а двоє лікарів діагностували у неї амнезію, викликану травмою голови. Ситуація так і не була до кінця вирішена.

 

Детективи Агати Крісті стали популярні практично відразу після їх появи в 1920-х роках. Письменниця створила 80 романів і збірок оповідань, а також 19 п’єс, які були перекладені більш ніж 70-ма мовами світу і, за деякими даними, поступаються за тиражами тільки Біблії і творам Шекспіра. Багато робіт королеви детектива були неодноразово екранізовані.

 

Фільм про життя самої Крісті вже виходив в 1979 році. Роль письменниці у стрічці “Агата” виконала Ванесса Редгрейв.

Gazeta.ua