Книжці Саші Грей пророкують успіх “50 відтінків сірого”

*

Найбільше російське книжкове видавництво “Ексмо” випустило переклад дебютного роману Саші Грей – моделі, актриси кіно і зірки американської порноіндустрії. “Общество Жюльетты” значиться в списку новинок видавництва цього місяця. Пише Сultprostir.

 

Жанр книги Саші Грей видавці визначили як еротичний роман, що цілком зрозуміло і передбачувано. Головний персонаж – дівчина Кетрін. Скромниця, вихована в католицькій родині. За розвитком сюжету вона опиниться в секретному клубі, де втілюються найсміливіші еротичні мрії.

 

У США книга вийшла в 2013 році, викликавши шквал критики на адресу Саші Грей – відомої прихильниці творчості Достоєвського. На одному з найбільших американських сайтів, де розміщуються читацькі відгуки на книги, про роман Саші Грей висловилося більше 99 000 осіб. Один з прихильників літератури написав, що “порівняно з творінням Саші Грей “50 відтінків сірого» читається як “Гордість і упередження”, звинувативши новоявлену письменницю в тому, що діалоги роману ніби взяті з порнофільму.

 

Видавництво “Ексмо”» на своєму сайті розмістило “Общество Жюльетты” в розділ “сентиментальна проза зарубіжних авторів”, пропонуючи придбати книгу за 254 рублі (приблизно 70 грн. за поточним курсом НБУ).

Сultprostir