Авторка “50 відтінків сірого” хоче стати сценаристом продовження фільму

*Письменниця Е. Л. Джеймс хоче більшого контролю над продовженням фільму “50 відтінків сірого” і вимагає від Universal Pictures, щоб вона стала сценаристом екранізації роману “На п’ятдесят відтінків темніше”. Про це пише Variety.

Студія Universal веде переговори з автором бестселера і цим пояснюється затримка початку роботи над продовженням фільму, що зібрав вже більше 300 млн доларів у світовому прокаті.

 

На відміну від більшості успішних франшиз, спрямованих на те, щоб зберегти команду першого фільму, з сіквелом “50 відтінків “, судячи з усього, це не станеться. Як заявляють джерела, режисер Сем Тейлор-Джонсон і сценарист Келлі Марсел навряд чи повернуться в проект, хоча представники студії відзначають, що офіційних рішень поки немає.

 

Через всю цю невизначеності запуск сиквела навряд чи почнеться раніше 2016 року, що означатиме вихід на екрани тільки до кінця 2016 або початок 2017 року.

 

Раніше повідомлялося, що режисер “50 відтінків сірого” Сем Тейлор-Джонсон хоче залишити франшизу через суперечки з автором книги з приводу відвертості еротичних сцен.

Espreso.tv