У Москві горить найбільша бібліотека соціальних і гуманітарних наук Росії

*

Площа пожежі в бібліотеці академічного Інституту наукової інформації з суспільних наук (ІНІСН) на південному заході Москви збільшилася до 2 тисяч квадратних метрів, повідомило сайту РИА Новости джерело у правоохоронних органах.
“Площа пожежі збільшилась до 2 тисяч квадратних метрів”, – говорить у повідомленні. Раніше прес-служба главку МНС повідомила про обвалення покрівлі в палаючому будинку на площі в 1000 квадратних метрів.
ІНІСН – найбільший науковий інформаційний центр Росії в галузі соціальних і гуманітарних наук. Його бібліотека нараховує 14,2 мільйона примірників древніми, сучасними східними, європейськими та російською мовами, у тому числі рідкісні видання XVI – початку XX століть. У бібліотеці є найповніші, а в окремих випадках єдині в Росії зібрання документів Ліги націй, ООН і ЮНЕСКО, парламентські звіти США (з 1789 року), Англії (з 1803), Італії (з 1897 року) і одна з найбільших у Росії колекцій книг слов’янськими мовами.
Бібліотека була заснована у 1918 році і має статус федеральної. Штат бібліотеки – 330 осіб. Загальна площа, за даними її сайту – 30 тисяч квадратних метрів.

РИА Новости