Брюс Вілліс зіграє головну роль в екранізації популярного роману про бандитів

*

Брюс Вілліс зіграє головну роль в екранізації популярного роману Елмора Леонарда «Бандити», який побачив світ у 1987 році. Повідомляє Сultprostir.

 

Кінематографісти часто звертаються до творів Леонарда, черпаючи в них натхнення для створення захоплюючих кримінальних історій. На початку дев’яностих Квентін Тарантіно купив права на екранізацію «Ромового пуншу» і зняв за мотивами книги знаменитий фільм «Джекі Браун» (1997).

 

Свого часу Тарантіно хотів купити права і на «Бандитів», але Брюс Вілліс запропонував правовласникам більшу суму, тому що завжди бачив себе в ролі колишнього злочинця Джека Делейні, який чесно трудиться в похоронному бюро брата і робить все можливе, щоб не повертатися до світу криміналу.

 

В інтерв’ю Вілліс підкреслює: «Ми збираємося зберегти настрій роману, зробимо смішну чорну комедію. А хіба може бути інакше, якщо мій герой зустріне чарівну колишню черницю, яка повернулася з Нікарагуа, де доглядала за прокаженими і захищала їх від агресивних повстанців? Разом зі сценаристом Мітчем Глейзером ми постараємося об’єднати екшен, детектив і кримінальну комедію, де буде багато чорного гумору. І запам’ятайте: я не боюся рейтингу R!»

Сultprostir