Мішель Уельбек припинив промоцію свого роману про іслам та виїхав з Парижа

*

Мішель Уельбек припинив промоцію свого нового роману “Покора”. Про це повідомив його літературний агент Франсуа Самюельсон. Пише Українська правда. Життя.

Франсуа Самюельсон повідомив про причини такого рішення. За його словами, письменник вражений загибеллю у стрілянині 7 січня в редакції “Charlie Hebdo” свого друга, економіста Бернара Маріса.

Замість презентацій роману Мішель Уельбек виїхав з Парижа “на природу, до снігу” – про це повідомило видавництво “Flammarion”, яке видало новий роман письменника.

 

Нагадаємо, що 7 січня почався продаж роману Мішеля Уельбека “Покора”. Дія роману відбувається 2022 року. За сюжетом Партія мусульман Франції після закінчення другої каденції Франсуа Олланда перемагає в президентських виборах. Далі іслам поширюється всією Європою. Наратор у романі – університетський викладач, перед яким стоїть вибір, чи приймати іслам.

 

Роман “Покора” уже можна назвати скандальним – його антиісламська позиція спровокувала гарячі дискусії.

 

Обкладинка тижневика “Charlie Hebdo” від 7 січня містила карикатуру на Мішеля Уельбека, а в самому номері було чимало сторінок, присвячених роману “Покора”.

Це був останній перед терактом номер журналу.

За матеріалами видань Le Monde і Libération.

Українська правда. Життя