За книгою екс-коханки президента Франції знімуть фільм

*

По книзі журналістки Валері Трієрвейлер про життя з президентом Франції Франсуа Олландом знімуть фільм. Як повідомляє The Independent, права на екранізацію мемуарів “Спасибі за цей момент” купила французький режисер і одночасно близька подруга Трієрвейлер Саїда Джавад.

 

“У книзі “Спасибі за цей момент” Валері є втіленням жінки, яка бореться за те, щоб прокричати правду”, – заявила Джавад, зазначивши, що у фільмі відкриються нові факти про взаємини Олланда і Трієрвейлер.

 

Дата початку зйомок стрічки поки невідома.

 

Книга Трієрвейлер “Спасибі за цей момент” про стосунки з президентом Франції вийшла на початку вересня 2014 року. У ній жінка описує свій роман з Олландом, який тривав шість років, і, зокрема, розрив їхніх стосунків, до якого призвело нове захоплення Олланда – актриса Жюлі Гайе.

 

Зазначалося, що за місяць з початку продажів мемуари принесли Трієрвейлер близько 1,3 мільйона євро. На сьогоднішній день книга перекладена на 12 мов.

 

Трієрвейлер вважалася першою леді Франції незважаючи на те, що не була з президентом в офіційному шлюбі. Вона супроводжувала Олланда у закордонних поїздках і під час офіційних заходів.

Gazeta.ua