Письменник Джеймс Паттерсон роздав книгарням півмільйона доларів

*

Американські незалежні книжкові магазини отримали гранти на загальну суму 473 000 доларів США від письменника Джеймса Паттерсона, якого низка авторитетних міжнародних видань назвав найуспішнішим автором в 2014 році. Нагадаємо, у вересні Паттерсон заявив про намір роздати 1 мільйон доларів на благодійні цілі і допомогу видавничому бізнесу.

 

Перша серія роздачі грантів була проведена письменником в лютому 2014 року. Тоді на рахунки американських книгарень надійшло в цілому 267 тисяч доларів. У вересні 2014 року гранти від Паттерсона отримали книжкові магазини Великобританії, а зараз – незалежні книготорговці США.

 

Загальна сума грантів, наданих Паттерсоном 178 магазинам, склала $ 1.008.300. За словами Мері Вільямс, менеджера лос-анджелеського магазину Skylight Books, грант від письменника – це «Різдво, що настало раніше терміну».

 

Засоби книготорговці збираються в основному витратити на ремонт та купівлю техніки, поліпшення відділів, а також на організацію безкоштовних зустрічей з письменниками для дітей і роздачу літератури сім’ям, які живуть за межею бідності.

Новости литературы