3000 французьких книгарень боротимуться з Aмazon

*

Нечувану солідарність виявили французькі книгарні, об’єднавшись у спільній боротьбі проти світового монополіста на ринку продажу паперових та електронних книг – американського гіганта Amazon. Рівно 3000 книжкових крамниць утворили об’єднання Librairies Independantes, яке ініціює кампанію національного масштабу з підтримки книгарень, які, особливо для невеличких місць, є культурними осередками. Пише Cultprostir.

 

За статистикою у Франції найпопулярнішим подарунком на Різдво та Новий рік є книга. Тому книгорозповсюджувачі найближчим часом збираються активно агітувати потенційних клієнтів купувати книги саме у французьких магазинах, а не на Amazon. З цією метою триває розробка тематичного сайту, плакатів та іншої візуальної агітації.

 

Важливість такої ініціативи підкреслює авторитетне видання Le Figaro: «Книготорговці беруть участь і у культурному житті свого міста, регіону, сприяють проведенню фестивалів, читань, дискусій, впливають на молоде покоління. Ця соціальна акція дійсно дуже важлива. Вона заслужила національних масштабів».

Cultprostir