Авторка популярних у світі “розмальовок для дорослих” готує третю книгу

*

Джоанна Басфорд, художник та ілюстратор з Шотландії, авторка “розмальовок для дорослих”, поділилася новиною про нову книгу. Повідомляє Видавництво Старого Лева.

 

“Пані та панове, хлопчики і дівчатка, я дуже рада розповісти вам, що підписала новий видавничий договір з моїми чудовими видавцями “Laurence King”, і починаю роботу над моєю третьою книгою! Ура!

 

Після розмальовок “Чарівний сад” та “Чарівний ліс” (який вийде в березні наступного року у світі), ця книжка-розмальовка буде трохи іншою. Не хочу розповідати занадто багато деталей, але я працюю над новим форматом, і сподіваюся, що він вам сподобається! Егоїстично, я роблю свою книгу мрії – тож я дійсно сподіваюся, що вам вона теж подобатиметься!

 

Робота буде більш складною і заплутаною – це новий виклик для усіх прихильників розмальовок. І ми маємо кілька додаткових сюрпризів, які теж, сподіваюся, зачарують та потішать вас.

 

Я дуже схвильована новим проектом і з нетерпінням чекаю, щоб поділитися з вами зображеннями в ході роботи. У той же час “Чарівний сад” продовжує зацікавлювати прихильників розмальовки по всьому світу! Я дізналася цього тижня, що найкраще він продається у Південній Кореї!

 

Так, я іду геть, щоб почати роботу над новою книгою!”.

 

*
Купити книгу.

Друг Читача