У Нью-Йорку пройшов марафон з читання «Мобі Діка»

*

24 години у трьох місцях нью-йоркського Мангеттена тривали читання роману Германа Мелвілла «Мобі Дік, або Білий кит». Це вже другий марафон, присвячений одній із найбільш популярних книжок у США. Кожному учаснику надавались 14 хвилин на прочитання. Цього року в акції взяли участь 150 офіційно зареєстрованих читців. Пише Сultprostir.

 

Найбільш оригінальним місцем проведення марафону стала Melville Gallery, розташована у морському порту. Протягом 13 годин в холодному приміщенні прихильники «Мобі Діка» читали текст, зігрівались та розмірковували над місцем літератури у сучасному світі.

 

Письменник Натаніель Філбрік, палкий послідовник Мелвілла, чия книга про морські пригоди «У серці моря» 2015 року отримає екранізацією з Крісом Хемсвордом у головній ролі, так висловився з приводу проведення марафону: «Читати цей взірець справжньої класики – не просто задоволення, це наука виживання, яке для будь-кого несподівано може скотитися до канібалізму. Ми ніколи не знаємо, що з нами трапиться у майбутньому».

Сultprostir