У Римі показали виставу проти окупації України Росією

*

З нагоди річниці Майдану в Римі українці провели театралізовану акцію

Аматорська вистава була присвячена річниці подій на Майдані в Києві та спрямовувалася проти російської окупації українських територій у Криму та на Донбасі, повідомляє Espreso.tv з посиланням на Радіо Свобода.

Колізей активісти обрали як найбільш людне місце італійської столиці.

Організаторами акції стали оргкомітет “Євромайдан-Рим” та Конгрес українців Італії.

Під час маніфестації на фоні мінорних музичних композицій активісти продемонстрували своє ставлення до “агресивної імперіалістичної політики Росії щодо країн-сусідів”, а також “окупації України за мовчазної згоди Європи”.

Окрема сценка була присвячена маніпуляціям в європейській пресі, зокрема, італійській, щодо висвітлення реальної картини на Сході України.

Театралізований Путін за допомогою газпромівських грошей вдало керує маріонетками – італійськими виданнями. На плакатах були написані назви телеканалів та газет, які в своїх репортажах допускали найбільше неправди щодо України.

Декілька учасників лягли на землю та вкрилися різними прапорами, щоб показати нації-жертви путінського режиму. Головний месидж був: “Сьогодні ми, а завтра ви! Не будьмо байдужі, спільними зусиллями зупинімо Путіна!”

Учасники акції роздавали перехожим листівки з описом реальних подій в Україні. На плакатах були зображені карикатури на Путіна з надписами італійською та англійською мовами “Путін, забирайся геть з України”, “Російський “патріотизм” – це знищення інших народів”, “Росія – спонсор тероризму”.

Враховуючи велику кількість людей, римська влада дуже рідко дозволяє політичні акції біля підніжжя Колізею і обмежує кількість учасників. Та враховуючи ситуацію в Україні, українській громаді такий дозвіл було надано.

Українці Риму щотижня проводять різноманітні акції на підтримку України. Щонеділі відправляється гуманітарна допомога для потреб українських військових в зоні АТО.

Espreso.tv