Звинувачення Льюїса Керролла у педофілії зніме біографічна книжка

*

Нова книга-присвята про життя і творчість Льюїса Керролла, написана Едвардом Вейкелінгом, покликана зруйнувати міф про те, що автор «Аліси в Країні чудес» любив «занадто молоденьких дівчат». Непрямі звинувачення в педофілії з’явилися, починаючи з 1990-х років, після виходу низки біографій Керролла. Пише Сultprostir.

 

Експерт з творчості знаменитого британського казкаря, Едвард Вейкелінг, заявив, що при підготовці своєї книги використовував більше 6000 особистих листів самого письменника, його знайомих і людей, які спілкувалися з Керроллом. Обробивши цю кількість документів, автор оновленої біографії класика зробив висновок, що Керролл цінував спілкування з дітьми, вмів їх слухати і розуміти.

 

У своєму інтерв’ю для The Guardian Едвард Вейкелінг сказала: «Керролл вмів за секунди встановити зв’язок з дитиною. Він прагнув виховувати дітей. Особливо дівчаток. Адже вони не ходили до школи. Керролл вважав, що їхній талант пропадає дарма. Тому намагався розвивати їх інтелектуально. Багато хто з них потім стали суфражистками і зіграли важливу роль у захисті прав жінок».

Сultprostir