Міністру культури Франції, що не читає книги, радять звільнитися

*

Міністр культури Франції Флер Пеллерін стала об’єктом критики через незнання творчості володаря Нобелівської премії з літератури 2014 року, французького письменника Патріка Модіано. Пише Newsru.ua.

 

У неділю, 26 жовтня, в інтерв’ю телеканалу Canal+ міністр розповіла про спільний обід з Модіано, після чого ведуча попросила її назвати улюблену книгу цього автора, передає “Інтерфакс”.

 

Пеллерін виявилася не в змозі це зробити. Вона зізналася, що за останні два роки не читала практично нічого, крім записок, законопроектів, новин і статей Agence France-Presse. Ведуча після цього зазначила, що читання є дуже важливим для міністра культури, чим викликала посмішку Пеллерін.

 

Заява Пеллерін стала темою широкого обговорення у французьких ЗМІ, а також серед французьких користувачів соціальних мереж. Деякі висловлюють думку, що міністру культури після такого зізнання варто звільнитися.

 

Як повідомлялося, лауреатом Нобелівської премії з літератури 2014 року став відомий французький письменник Патрік Модіано. Премія присуджена “за мистецтво пам’яті, завдяки якому він виявив найнезбагненніші людські долі й розкрив життєвий світ людини часів окупації”.

 

Він також є лауреатом Гонкурівської премії за роман “Вулиця Темних Лавок” і Великої премії Французької Академії за роман “Бульварне кільце”.

Newsru.ua