Великобританія видає найбільше нових книг

*

Статистика за кількістю нових найменувань книг, випущених в різних країнах, була опублікована Міжнародною асоціацією видавців (IPA). У звіті йдеться, що чемпіонами в цьому році стали британські видавці: на 1 000 000 чоловік у Великобританії вийшло 2875 нових найменувань. На другому місці – Тайвань з відривом більш ніж на 1000 найменувань на мільйон населення країни.

 

В абсолютних же цифрах за кількістю виданих нових книг вже котрий рік лідирує Китай: у Піднебесній випущено більше 444 000 найменувань. На другому місці – США з результатом 304 912 нових книг, на третьому – Великобританія (близько 184 000 найменувань).

 

По виручці з експорту книг Великобританія випередила США цього року, вийшовши в лідери ринку з результатом в 1,5 млрд євро, тоді як Вашингтон зміг виручити лише 1 млрд, хоча і збільшив показник на 7,2% порівняно з минулим роком. Лідерство британських видавців пояснюється не тільки універсальністю англійської мови, але і креативністю, інноваційністю та значною силою видавничого бізнесу, зумовленого історичними традиціями.

Новости литературы