У лондонській книгарні закриють на ніч десятьох книгоманів

*

Таку можливість своїм відвідувачам подарує лондонський книжковий магазин.

Минулого тижня став відомий цікавий інцидент: книгарня Waterstones на Трафальгарській площі в Лондоні випадково закрила на ніч одного з відвідувачів, що заблукав між книжкових рядів. Цей випадок надихнув туристичний портал Airbnb на проведення власної акції, повідомляє MAINPEOPLE.

 

Ідея нового проекту полягає в тому, що компанія дасть можливість 10 щасливчикам-книгоманам залишитись – вже добровільно – у стінах цього ж магазину на ніч.

 

«Коли на всіх каналах прогриміла новина про нещасного Девіда Вілліса, ми побачили, як люди сприйняли це: вони б залюбки опинилися на його місці. Цілу ніч бути оточеним своїми улюбленими книгами, це ж здорово. Ми зв’язалися з керівництвом Waterstones через Твіттер стати черговим Airbnb хостом та прихистити десять людей на ніч», – розповіла Холлі Кларк, керівний директор сервісу.

 

Для того, аби стати одним з десяти учасників цього проекту, треба перемогти у конкурсі: найцікавіше пояснити, яку книгу ви оберете для читання, отримавши таку можливість. Результати будуть відомі вже 24 жовтня.

Espreso.tv