Актор Том Хенкс стане автором фантастичних оповідань

*

Знаменитий актор все впевненіше заявляє про свій літературний талант, який пройшов перевірку публікаціями в авторитетних американських виданнях. Так, журнал New Yorker оголосив про свою готовність регулярно публікувати фантастичні оповідання Тома Хенкса. Першим твором актора, який вийде в одному номері з творіннями Харукі Муракамі та Маргарет Етвуд, стане оповідання Alan Bean Plus Four. Пише Cultprostir.

 

В ньому від першої особи розповідається про подорож на Місяць, але не про ту, яка сталася в минулому столітті, а про майбутню − з книгами про боротьбу з СРСР в космічній гонці, з фотографіями в Instagram.

 

На думку американських літературних критиків, творіння Тома Хенкса поки не відрізняються помітною літературною цінністю, але безумовно «оживляють технічні та історичні уявлення про освоєння космосу».

 

У своїх коментарях журналу New Yorker актор зазначив: «Все своє життя я перебував серед великих казкарів, тепер же хочу розповісти свою власну історію. Я прочитав стільки наукової літератури, що деталі складаються в моїй голові самі собою».

Cultprostir