У США екранізують книгу про вірус Ебола

*

Американський режисер Рідлі Скотт, найуспішнішими роботами якого є блокбастери «Прометей» і «Чужий», найближчим часом приступить до зйомок картини за книгою Біллі Престона «Гаряча зона». Видання, випущене в 1994 році, журналіст написав на основі своєї ж статті в газеті The New York Times, опублікованій двома роками раніше. І книга, і стаття, і фільм присвячені вірусу Ебола, який лютує в наші дні в деяких країнах Африки.

 

У серіалі Рідлі Скотт планує показати історію відкриття та розповсюдження вірусу. Розповість він і про реальний випадок зараження вірусом Ебола (спалах захворювання був зафіксований недалеко від Вашингтона). Ідею екранізації книги «Гаряча зона» Скотт виношував давно, проте у зв’язку із загостренням ситуації і початком епідемії в Африці телеканал Fox попросив його приступити до зйомок якомога швидше.

 

У книзі «Гаряча зона» Білл Престон детально розглядає історію відкриття і вивчення вірусу Ебола, а також інцидент, що стався в 1989 році: тоді недбалість персоналу в одній з лабораторій міста Рестона, де містилися привезені з Африки мавпи, мало не призвела до спалаху захворювання.

Новости литературы