У Німеччині опублікували ранні оповідання автора “Сніданку у Тіффані”

*Швейцарський видавець Пітер Хааг опублікував у Німеччині ранні розповіді Трумена Капоті, рукописи яких він знайшов минулого року в Нью-Йоркській публічній бібліотеці. Про це повідомляє The New York Times.

 

Чотири твори, написані в період з 1935 по 1943 рік, коли Капоті було 11-19 років, вийшли в німецькому перекладі в журналі ZEITmagazin. У 2015 році англійською мовою випустять збірку з 20 розповідями і кількома віршами, знайденими Хаагом.

 

За словами представника американського видавництва Random House Девіда Эберсхоффа, у юнацьких творах Капоті вже можна дізнатися його стиль. “Коли Капоті писав ці розповіді, його манера вже сформувалася. Читати рукописи з його правками та редактурою – чудово”, – зазначив Эберсхофф.

 

Трумен Гарсія Капоті – американський прозаїк, писав у жанрі нової журналістики, невигаданої прози. Його перу належить роман “Інші голоси, інші кімнати”, новела “Сніданок у Тіффані”, документальний роман “Холоднокровне вбивство” та інші твори. Капоті зіграв кілька ролей у кіно.

Gazeta.ua