Франкфуртський книжковий ярмарок розпочався зі скандалу довкола Amazon

*

Найочікуваніший захід усього книжкового світу розпочав роботу 8 жовтня. Серед численних подій Франкфуртського книжкового ярмарку передбачені й обговорення скандальної ситуації, що склалась довкола діяльності американського магазину онлайн продажів Amazon, який діє з численними порушеннями інтересів видавництв і авторів. Пише Сultprostir.

За повідомленням El Pais, до видавництва Hachette у закидах проти американського монополіста приєднались й інші гравці ринку, які все голосніше заявляють про агресивність Amazon, бізнес-шантаж, монополізації ринку.

 

Особливу турботу європейських книговидавців і розповсюджувачів викликала звістка про те, що у Німеччині діятиме безлімітна тарифна ставка, за якою власники електронних книг Kindle, створених Amazon, за 9,99 євро зможуть скачувати до 650 000 найменувань книг і аудіокниг.

 

Невдоволення діяльністю Amazon набирає обертів як в Європі, так і США. Чи дійдуть видавці і книготорговці якоїсь спільної згоди і тактики у боротьбі з гонитвою за наживою, дізнаємось згодом.

Сultprostir