Найбільший у світі книжковий ярмарок відкрився у Франкфурті

*

Найбільший у світі 66-й міжнародний книжковий ярмарок «Франкфуртер Бухмессе-2014» розпочав у середу свою роботу у німецькому Франкфурті-на-Майні. Про це повідомила прес-служба виставки, передає власний кореспондент Укрінформу.

 

«Напередодні ввечері «Франкфуртер Бухмессе-2014» під час урочистої церемонії відкрив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр, сьогодні виставка офіційно розпочала свою роботу», – зазначили організатори.

 

Загалом у виставці беруть участь близько 7 тис. експонентів зі 102 країн, а також понад 600 літературних агентів та 9 тис. акредитованих журналістів, у тому числі 1 тис. блогерів. На площі 170 тис. кв. м презентовано близько 400 тис. видань. Почесним гостем цьогорічного ярмарку є Фінляндія.

 

У рамках виставки відбудеться понад 3,8 тис. заходів за участю близько 1,5 тис. авторів. Центральною темою залишається майбутнє книги в епоху цифрових технологій.

 

За даними актуального каталогу експонентів, участь у виставці візьмуть щонайменше сім українських видавництв, зокрема, «Весна» (Харків), «Картографія» (Київ) та «Видавництво Старого Лева» (Львів).

 

Загальнонаціонального стенду України, який у попередні роки організовував Державний комітет телебачення та радіомовлення, на цьогорічній виставці не буде. Як пояснили Укрінформу у прес-службі комітету, через відсутність державного фінансування у цьому році Україна на офіційному рівні не бере участі у подібних заходах за кордоном.

 

Нагадаємо, на українському стенді у Франкфурті традиційно проводився День української книги.

 

Перші три дні ярмарок традиційно буде відкритий лише для фахівців та журналістів, після чого її зможуть відвідати всі охочі. Організатори розраховують щонайменше на 300 тис. відвідувачів.

Укрінформ