Жерар Депардьє у автобіографії зізнався, що займався проституцією і грабував могили

1304

Автобіографія відомого французького актора з російським громадянством наробила багато галасу в європейській пресі. Книга під назвою Ça s’est fait comme ça («Ось так воно і вийшло») вразила не стільки розповідями про раблезіанськє теперішнє, скільки про минуле актора, позначене насильством, утисками та дрібними злочинами. Пише Cultprostir.

 

Так, Депардьє у книзі зізнається, що займався проституцією, обслуговуючи водіїв вантажівок, грабував свіжі могили, заробляв контрабандою, а одні зі своїх шкільних канікул провів у громадському туалеті Орлі, де працювала його бабуся.

 

Як повідомляє The Independent, актор робить особливий наголос на тому, що його мати не хотіла народжувати його – третю дитину у родині, тому намагалась позбутися його ще в утробі.

 

Окремою темою автобіографії Депардьє є спроба пояснити свою втечу з Франції та отримання громадянства Росії. Актор зазначає, що навмисно поїхав з батьківщини, бо не хотів сплачувати податки на багатство соціалістичного уряду. Депардьє вважає, що у нього з Путіним багато спільного, зокрема те, що обидва вони могли стати  хуліганами.

Cultprostir