У Голландії випустили кулінарну книгу з приготування комах

*Кожна людина може опинитися в ситуації, коли звична їжа закінчилася і для виживання необхідно робити рішучі дії. Яких комах можна вживати в їжу і як їх правильно готувати, вирішили розповісти голландські вчені в «Кулінарній книзі комах».

 

Співробітники університету Вагенінгена професори Арнольд Ван Хойс, Хенк ван Гурп і Марсель Діке розповіли про різноманіття перших, других страв і десертів, які можна приготувати з поширених видів комах. Способи термічної обробки дозволяють надати м’ясу комах смак, що перевершують яловичину, свинину, курятину та інші звичні людині види м`яса. Вчені відзначають, що м’ясо комах є винятково корисним – в ньому більше протеїну, ніж у м’ясі тварин. До слова, розводити комах у сучасних умовах значно простіше, ніж худобу, що відкриває перед фахівцями широкі перспективи.

 

Зауважимо, що голландський уряд регулярно виділяє кошти на проведення досліджень зі способів розведення комах та вживання їх у їжу. Так що кулінарна книга – ще й спосіб популяризації нових продуктів, незвичних для пересічного жителя Землі, але виключно цінованих гурманами.

Новости литературы