Названа дата виходу нової книги автора “Гри престолів”

*Нова книга автора “Гри престолів” Джорджа Мартіна надійде в продаж 26 жовтня 2014 року, повідомляє Metro. Твір отримав назву The World Of Ice And Fire (“Світ Льоду і Полум’я”). Воно було написано у співавторстві з Еліо Гарсіа і Ліндою Антонссон.

 

Як зазначили творці, книга відповість на запитання читачів про всесвіт “Пісні Льоду і Полум’я” і допоможе краще зрозуміти стосунки між героями. The World Of Ice And Fire являє собою багатоілюстровану всебічну історію Вестерос – від розквіту до занепаду, пише Metro.

 

Дата виходу книги Мартіна The Winds of Winter (“Вітру зими”), яка знаходиться в роботі і має стати продовженням “Пісні Льоду і Полум’я”, поки невідома. Передбачається, що роман буде опублікований в 2015 році.

 

Перша книга серії – “Гра престолів” – була видана в 1996-му. В квітні 2011 року американський телеканал HBO запустив однойменний серіал, кожен сезон якого відповідає одній книзі циклу. Телеверсія “Ігри престолів” двічі номінувалася на премію “Еммі”, отримала премію “Х’юго” за кращу постановку. Канал HBO планує зняти і шостий сезон, як тільки вийде наступна книга Мартіна.

Gazeta.ua