Продовження книги Паланіка “Бійцівський клуб” вийде у квітні 2015 року

*Письменник Чак Паланік розповів подробиці сюжету нового роману, який стане продовженням “Бійцівського клубу”, і анонсував дату його виходу – квітень 2015 року. Про це він розповів на зустрічі з шанувальниками в рамках фестивалю Comic-Con, повідомляє The Hollywood Reporter.

 

Нова книга вийде у вигляді графічного роману, що складається з десяти частин. Ілюстраціями займеться художник Кемерон Стюарт.

 

За словами автора, події першого твору постануть з нової точки зору. “”Бійцівський клуб” був якимось протестом проти батьків, роздумами про те, чого вони не зробили, і як сини, однолітки героя, намагалися за них триматися. У сиквелі герой знаходить себе в тому ж віці, що його батько, коли син намагався “розгромити” його. Я хочу дослідити, чи може він бути кращим батьком, ніж його власний”, – сказав Паланік.

 

Письменник також натякнув, що один з персонажів історії – Тайлер Дерден – може виявитися не тим, ким представлявся в першій книзі. “Тайлер існує впродовж багатьох століть, це не тільки психічне відхилення від норми”, – зазначив він.

 

“Бійцівський клуб” вийшов в 1994 році, в 1999 році на основі роману Девід Фінчер зняв однойменний фільм, який згодом набув статусу культового. У стрічці знялися Едвард Нортон, Бред Пітт і Хелена Бонем Картер. Головний герой книги – типовий представник середнього класу, на якого тисне суспільство і культура споживання, що страждає безсонням. Він зустрічає торговця милом Тайлера Дердена, який засновує організацію, що займається проведенням підпільних боїв і вандалізмом. Згодом герой розуміє, що Дерден – це частина його підсвідомості.

Gazeta.ua