Оперу про Крим з Путіним у ролі Спасителя поставили у Санкт-Петербурзі

*

У Санкт-Петербурзі в театрі «Санктъ-Петербургъ Опера» відбулася прем’єра мітинг-опери «Крим», в якій під крики «заокеанським підступам ні!» всіх рятував Путін. Про це пише «Новая газета – Санкт-Петербург», повідомляє ДеПо.

 

«Спектакль «Крим» поставлений ​​за оперою сталінських часів «Севастопольці». Від сценарію сімдесятирічної давності мало що залишилося. Його переписали під політичний момент: під музику лауреата сталінської премії Маріана Коваля «в сортирі мочать» українських фашистів, Яценюка, Порошенко і держдеп…», – пише кореспондент Олександра Гармажапова, яка побувала на прем’єрі.

 

І продовжує: «Потрапити до зали, де грали виставу, виявилося непросто – на вході трусили чистіше, ніж в аеропорту. Чи то через те, що чекали на віце-губернатора Василя Кічеджі з чиновниками, чи то боялися, що в оперу прорветься «Правий сектор». Можливо, і в плутанині з місцями винні бандерівці: я придбала квиток в амфітеатр, але після довгих сперечань з організаторами (місце виявилося зайнято) мене посадили на додатковий стільчик в першому ряду.

 

Було оголошено, що виручені за квитки гроші підуть на допомогу біженцям з Донецька. Однак з розмов у фойє було зрозуміло, що лише мала дещиця людей купувала квитки, в основному народ йшов по контрамарках, а майже весь перший ряд був обкладений табличками VIP».

 

Але кульмінацією мітингу-опери, за словами кореспондента газети, стала поява на сцені «дійової особи – Людини від театру».

 

Напряму режисер його не наважився назвати, але манерами той дуже нагадував президента РФ. Коли на сцені все ставало зовсім погано, він декламував:

 

«За что, мой Крым, тебе такой удел? (…) Ты выстоял! Она твоя – победа! Но зверь коварен, ненасытен, зол, И мощь его, томясь в забвенье, крепла! Огнем он борется за дьявольский престол, Желая превратить живое в горстку пепла, Но будет суд Всевышнего и тогда За все ответит мира нечисть!!»

 

Коли загриміла чергова автоматна черга, жінки, що обіймають дітей, закричали «Серед ворогів, серед ворогів, серед ворогів! Не залишайте нас!», а діти затеребили людину, яка звертається до суду Всевишнього, стало ясно: так, це він, президент Володимир Путін. Бери вище – Спаситель.

 

12-річна актриса Євдокія прокричала: «Но кто посмел селить нам в душу страх?! Кому дозволено лишать детей крова?! Кто разжигает грязную войну, кто стравливает мирные народы?»

 

«Путін» обійняв її і звернувся до залу: «Народа братского нежданная беда Нам разрывает душу?!» – «Да!» – очікувано реве зал.

 

«Детей, стариков разбитая судьба Вам надрывает сердце?» – «Да!»

 

«Кто может запретить родной язык? Он наша путеводная звезда!» – «Да!» – ридає зал.

 

«Заокеанским козням…» – «Нет!»

 

«Не сломит нас ни ложь, ни клевета! За нами правда!» – «Да! Да! Да!»

 

Хочеться випити», – пише журналіст.

ДеПо