Бібліотекарі Сінгапуру хотіли знищити книжки про геїв

Пингвины-из-зоопарка-Нью-ЙоркаСінгапурська влада завадили співробітникам Національної бібліотеки країни знищити тиражі двох дитячих книг, в яких порушується тема гомосексуальних відносин. Однак Якоб Ібрагім, міністр інформації Сінгапуру, наказав передати літературу з дитячого відділу у відділ для дорослих; він заявив, що вважає за необхідне залишити наявність доступу до цих книг для батьків. Ще одну книгу схожої тематики, «Хто в моїй родині», в бібліотеці все ж знищити встигли.

Бурхливі обговорення і конфлікт між владою та адміністрацією Національної бібліотеки Сінгапуру викликала, зокрема, книга «Танго втрьох», що розповідає про двох пінгвінів-самців, які жили в зоопарку Нью-Йорка. Пінгвіни виховували пташеня, спільно виконуючи батьківські обов’язки і не ділячи їх на «мамині» і «татові». Ще одне видання – «Експрес “Білий лебідь”» – в книзі представлені приклади всиновлення дітей одностатевими сім’ями.

Одностатеві шлюби в Сінгапурі в даний час знаходяться під забороною. На знак протесту проти заборони книг в одній з філій Національної бібліотеки країни зібралося близько 400 батьків, щоб прочитати історії своїм дітям.

Новини літератури