У тлумачному словнику для дітей Hello Kitty виявили опис африканської страти

В-словаре-Hello-Kitty-обнаружили-описание-африканской-казниКупивши для своєї дев’ятирічної дочки тлумачний словник Hello Kitty, що містить описи 7000 часто вживаних англійських слів, 27-річна Саманта Ролінс з міста Стоктон, графство Дарем, навіть не підозрювала, що одна зі статей викличе і у неї, і у дитини жах. В описі книги йдеться, що вона допоможе дітям у виконанні домашніх завдань, поліпшить знання орфографії, граматики та пунктуації, розширить словниковий запас, підвищить якість правопису.

Коли ж дівчинка дійшла до опису слова «намисто», вона прочитала таке: «У Південній Африці так називається заповнена бензином покришка, яка одягається на шию людини і підпалюється, щоб убити цю людину». Статтю із словника дівчинка показала мамі, і та була шокована прочитаним.

Ролінс звернулася до видавництва Harper Collins, що випустило словник, зі скаргою. У відповідь співробітники компанії вибачилися перед покупцем і відзначили, що про наявність такої словникової статті були обізнані, тому значну частину тиражу їм вдалося вилучити з книгарень відразу ж після виявлення опису африканської кари. Примірник словника Hello Kitty, який придбала Ролінс, був, ймовірно, саме з партії таких книг, які перепродали.

Новини літератури