Про автора книг “Володар кілець” і “Хоббіт” знімають два біографічні фільми

*Відразу два біографічні фільми перебувають у стадії виробництва, які висвітлюють різні сторони життя автора книг “Володар перснів” і “Хоббіт”. 

 

Незважаючи на те, що залишилася тільки одна частина трилогії “Хоббіт”, яка повинна ще вийти в прокат, це не останній раз, коли Джон Рональд Руел Толкін опиниться на великому екрані. У виробництві знаходяться відразу два біографічні фільми, які висвітлюють різні сторони життя автора книг “Володар перснів” і “Хоббіта”, повідомляє The Daily Telegraph.

 

Фільм “Толкін” знімає на замовлення компанії Fox Searchlight студія Chernin Entertainment. Цей фільм за сценарієм Девіда Глисона сфокусується на викладанні Толкіна в Оксфорді та його службу в армії під час Першої світової війни.

 

Картину “Толкін і Льюїс” незалежна продюсерська компанія Attractive Films планує випустити навесні 2015 року. Другий байопік, який має релігійний ухил, розповість про дружбу і суперництво Толкіна і письменника Клайва Стейплза Льюїса, автора “Хронік Нарнії”. Обидва письменника викладали в Оксфорді, і саме Толкін підштовхнув агностика Льюїса до християнства. Християнські мотиви, що проявилися у творчості Льюїса, згодом стали причиною сварки письменників.

Newsru.com