Автор «Хмарного атласу» опублікує своє нове оповідання у Твіттері

 

*Автор книги «Хмарний атлас» Девід Мітчелл опублікує своє нове оповідання «Потрібний сорт» у вигляді серії твітів.

 

Протягом тижня розповідь,  що складатиметься з коротких повідомлень,  про хлопчика, який розширює свою свідомість материнським валіумом буде публікуватися в акаунті @david_mitchell в мережі мікроблогів Twitter.

 

«Оповідання ведеться в теперішньому часі від імені хлопчика, що приймає знайдені у матері таблетки валіума. Йому подобається валіум, оскільки він пом’якшує шишки і стусани, які щедро роздаються світом і перетворює їх на тихе биття життя», – прокоментував свою ідею Мітчелл.

 

«Звичайно, в твіттері ти обмежений 140 знаками. Твіти мають певну послідовність, і це змінює сам метод читання. Читання зі сторінки – це як погляд на землю з повітряної кулі: очі і бачать історію, і читають її, і помічають її структуру, і пам’ятають, що було раніше, тому що воно все ще тут. Можна перечитати попередню сходинку негайно, сповільнитися, прискоритися, зафіксуватися. Читати серію твітів – все одно що дивитися у вузьке віконце в поїзді, який мчить крізь численні тунелі. Кожен твіт як би скасовує попередника», – поділився Мітчелл.

 

Готується до видання книга «Кістяний годинник», у світі якої відбувається дія оповідання, це  буде шостий роман Мітчелла.

Портал Культура