За дитячою книжкою «Таємний щоденник Адріана Моула» поставлять мюзикл

moulУ 2015 році в місті Лейстер у Великобританії буде поставлений мюзикл за книгою Сью Таунсенд про Адріана Моула. Лейстер – рідне місто героя. «Таємний щоденник Адріана Моула», вийшов у 1982 році, розповідає про 13-річного підлітка, який вважає себе поетом, письменником і невизнаним інтелектуалом. Втім, навколишні до талантів Андріана Моула ставляться скептично. Страждає він від браку уваги не тільки з боку однокласників, а й батьків, а також дівчини, в яку Моул закоханий.

У щоденну Адріан ділиться своїми спостереженнями про людей, які його оточують і висловлює власну думку про глобальні події, наприклад, міркує про весілля принца Чарльза і леді Діани або про Фолклендську війни між Великою Британією та Аргентиною. Нерідко Моул все, що з ним відбувається інтерпретує неправильно, що надає його діям і думкам комічності.

Українською книга вийшла у «Видавництві Старого Лева».

«Таємний щоденник Адріана Моула» став найуспішнішою книгою Таунсенд. Згодом письменниця випустила ще вісім романів про нього. Кожна з книг охоплює певний відрізок життя Моула – так, в останній історії «Адріан Моул: Роки прострації», що вийшла в 2009 році, Адріану виповнилося 39 років.

Придбати книгу.

За матеріалами «Новини літератури»