У Франції з’явився парк розваг імені «Маленького принца»

malenkiy_princУ Франції відкрився тематичний парк розваг за мотивами книги Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Відвідувачі парку, що розташувався на сході країни біля кордону з Німеччиною, отримали можливість поринути в атмосферу одного з найзнаменитіших художніх творів у світі.

Головною прикрасою тематичного парку стали живі лисиці. З ними та іншими звірами, які згадуються в книзі, можна погратися і погодувати їх.

Ще однією визначною пам’яткою парку стали дві повітряні кулі-аеростата, закріплені над землею на висоті 150 метрів. Вони покликані зображати планети, які, відповідно до сюжету книги Сент-Екзюпері, відвідував Маленький принц. З куль гості можуть оглядати околиці парку.

Передбачені і високотехнологічні розваги: перегляд кіно в 3D, інтерактивні діалоги з створеними на комп’ютерах персонажами твору Сент-Екзюпері.

Оскільки автор книги був не тільки відомим письменником, а й професійним льотчиком, в парку створені атракціони авіаційної тематики. Наприклад, відвідувачі можуть політати на біплані.

malenkiy_princ1

«”Маленький принц”- це більше, ніж бренд. Це звід моральних цінностей», – зазначив один з авторів ідеї парку Джером Джіакомоні. До цільової аудиторії Джіакомоні зарахував дітей віком від 2 до 12 років і «дорослих, які ще пам’ятають, що колись вони були дітьми». Творці парку сподіваються, що парк буде відвідувати близько 150 тисяч осіб на рік.

«Маленький принц» став найвідомішим твором Сент-Екзюпері, а також нерелігійною книгою, яку переклали найбільшою кількістю мов (перекладена 275 мовами). Загальний тираж налічує 150 мільйонів копій.

Lenta