Росіяни знімуть за 36 млн доларів фільм, у якому Київська Русь – це Росія

*Російська компанія «Дирекція кіно» планує зняти історичний фільм «Вікінг», сюжет якого базуватиметься на «Повісті минулих літ», що, як відомо, була складена чернецем Києво-Печерського монастиря у Києві на межі XI-ХІІ століть. Про це повідомляє ИТАР-ТАС.

За словами продюсера Анатолія Максимова, дія фільму відбуватиметься в ранньому Середньовіччі.

 

«Такі фільми, як “Гра престолів”, “Володар кілець”, підтримують інтерес до цього часу у всьому світі. Наша стрічка дозволить пірнути в глибини власного минулого. Багатьом здається, що Росія починалася з імперії в XVIII столітті, а до цього були тільки билини. Ми хотіли зняти цікаву картину, живу, практично документальну, ми базуємося на “Повісті минулих літ”», – підкреслив пан Максимов.

 

Зі слів російського продюсера зрозуміло, що фільм матиме й ідеологічний підтекст: середньовічна Київська Русь – це Росія.

 

Загальна вартість проекту – близько 36 млн. доларів.  Фільм «Вікінг» претендує на фінансову підтримку Федерального фонду соціальної та економічної підтримки вітчизняної кінематографії Росії. Стрічка створюється у співпраці з російським «Первым каналом».

 

Головні ролі у фільмі виконають російські актори Максим Суханов (на фото) і Данило Козловський.

 

Також продюсер додав, що робота над фільмом триватиме кілька років, вже завершено кастинг, вибрані місця зйомок, пошита більша частина костюмів.

Телекритика