Російські “культурні діячі” зламали жінці палець після питання до Говорухіна-підписанта

*У столиці Естонії Талліні російські актори напали на подружню пару після питання до знаменитого режисера Станіславу Говорохіну, який підтримав агресивні дії Путіна щодо України і підписав звернення діячів культури Російської Федерації в підтримку політики Путіна в Криму.

 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав музикант Павло Гінтов, знайомий потерпілої пари Валентини та Генадія Бардакових.

 

Валентина в Нью-Йорку прославилася як гроза “підписантів” – вона була організатором акцій протесту проти приїзду діячів культури, які підтримали Путіна.

 

Гуляючи по Талліну, на одному з літніх майданчиків Бардакови помітили групу людей, в якій пізнали “режисера-підписанта” Станіслава Говорухіна. Валентина підійшла до нього, привіталася і ввічливо запитала, чому він підписав відомий лист.

 

Режисер не відповів, а актори з його компанії почали ображати Бардакових: “Фашисти!”, “Нікчеми!”, “Як ви смієте чіплятися до генія!”, “Крим завжди був російським!”.

 

Але словами справа не закінчилася. Людина, в якій Валентина пізнала актора Федора Добронравова, схопив її чоловіка за горло, двоє інших повалили його на землю і стали бити. Всього нападників було семеро. Жінка спробувала втрутитися, але “діячі культури” зламали їй палець.

 

Побиття закінчилося після того, як випадковий перехожий викликав поліцію, проте поліцейські нікого не затримали, а тільки пообіцяли, що будуть “розбиратися”.

 

Нагадаємо, в Одесі “підписанта” Говорухіна “увіковічнили” у вигляді отруйної потвори.

ТСН