Виявлено найбільшу знахідку творів іспаномовної літератури

*

У Чилі виявили рукописи більш ніж 20-ти досі неопублікованих віршів Пабло Неруди, лауреата Нобелівської премії з літератури за 1971 рік.

Знахідку здійснили працівники Фонду Пабло Неруди під час вивчення архівів чилійського поета, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ІТАР-ТАРС.

 

Експерти вважають, що виявлення невідомих віршів Неруди стало “найбільшою знахідкою творів іспаномовної літератури за останні роки, що має міжнародне значення”.

 

Досі невідомі твори можуть опублікувати вже наприкінці цього року. Це можуть приурочити до 110-річчя з дня народження Неруди та 90-річчю виходу його відомої книги “Двадцять віршів про кохання і одна пісня відчаю”.

 

Як відомо, Неруда є для чилійців більш, ніж поетом. Він був відомий як дипломат і громадський діяч, а у 1970 році комуністична партія навіть висунула його на посаду президента країни, щоправда згодом зняла його кандидатуру на користь Сальвадора Альєнде.

 

Поет пішов із життя у 1973 році через кілька днів після державного перевороту, в результаті якого владу захопив генерал Аугусто Піночет.

Espreso.tv