Авторка Гаррі Поттера віддала мільйон фунтів на кампанію проти відділення Шотландії

*

Британська письменниця, автор знаменитої саги про Гаррі Поттера Джоан Роулінг, яка проживає в Единбурзі, пожертвує мільйон фунтів стерлінгів на кампанію “Краще разом” (Better Together), спрямовану проти виходу Шотландії зі складу Сполученого Королівства.

Про це повідомляє РІА „Новости” з посиланням на The Guardian.

 

“Мої сумніви щодо прийняття незалежності пов’язані не з тим, що я не впевнена в  досягненнях шотландців. Правда полягає в тому, що Шотландія буде стикатися з тими ж проблемами XXI століття, як і решта світу”, – наводить видання заяву письменниці на її особистому сайті.

 

Джоан Роулінг зазначила, що Шотландія в разі відокремлення, як і інші країни, повинна буде конкурувати на світових ринках, охороняти свою безпеку і долати економічну нестабільність. Відділення, на думку письменниці, не буде швидким і безболісним, для Шотландії вже не буде шляху назад, і їй доведеться зіткнутися з економічними труднощами.

 

На даний момент сума, внесена давньою прихильницею Лейбористської партії і благодійником Джоан Роулінг, є найбільшою з усіх, які були одноразово пожертвувані кампанії проти відділення Шотландії. Кампанію очолює друг письменниці, колишній міністр фінансів Алістер Дарлінг.

Espreso.tv