У Росії завели кримінальну справу на проукраїнського поета-графомана (ВIРШI)

*

Олександр Бившев ревно б’ється за українську ідею і навіть встиг за неї трошки постраждати. Бившев написав сумнівний за формою і прекрасний за змістом вірш «Українським патріотам», що засуджує анексію Криму і закликає гідно відповісти Кремлю – і отримав кримінальну справу за статтею про екстремізм як збудник ненависті і ворожнечі.
Насамперед представлю вашій увазі текст, що не на жарт розбурхав громадськість і прокуратуру Кромского району (так ось звідки Топази беруться!) Орловської області, де і проживає поет Олександр Бившев.

 

УКРАИНСКИМ ПАТРИОТАМ.

Невідомий спецназ виник якийсь там.
(Кремль ни гу-гу о «тайных пришлецах».)
«Ні п’яді Криму путінським чекістам!» –
Звучит набатом в раненых сердцах.

На всі підступності москальської банди
Ответьте по-бандеровски,друзья:
«Хай захлинуться кров’ю окупанти!» –
Иначе с «з цієї сворою» нельзя.

Зустріньте ворогів, як діди ваші,
Чтоб не топтался здесь чужой сапог.
Для них свинцевої приготуйте каші.
В нещадній битві бережи вас Бог!

Ховати вам патрони iще рано. –
Росія погрожує марш-кидком.
Хай дух живе Шухевича Романа!
Хай стане вам Господь провiдником!

 

Ну і що, що оригінал вірша виглядає так, ніби його пару-трійку раз прогнали через Google Translator? В даному випадку ідея – передусім. Мені, наприклад, дуже відрадно, коли про дух Шухевича і «Хай захлинуться кров’ю окупанти!» пишуть російські поети.
Так от, якийсь росіянин, незадоволений публікацією цього шедевра на сторінках поета в соцмережах «Facebook» і « Вконтакте», взяв і накатав на Бившева анонімну кляузу до прокуратури. Як повідомляє портал Грані.ру, прокуратура, недовго думаючи, передала матеріали в Центр протидії екстремізму УМВС Орловської області. Місцева газета «Зоря» писала про це ще 29 березня. До слова, у тому ж номері «Зорі» була опублікована замітка про Бившева під назвою «Таким “патріотам” місця в Росії немає!». Текст, підписаний А. Глотіним і С. Котовим, був витриманий у найкращих традиціях совкової розгромної критики. «У неспокійний час, коли зовнішні вороги оскалили свої зуби і зачаїлися в смертоносному стрибку, знаходяться люди, які підривають Росію зсередини, діючи, як п’ята колона», – заявили журналісти, коментуючи вірш Бившева «Україна (З приводу її вступу до Євросоюзу)», ще 15 листопада 2013 опублікований у миколаївській газеті «Новости N». Оцінили стиль, так? Згадувався і опублікований Бившевим в інтернеті відкритий лист, в якому він зізнавався, що йому соромно за свою країну через анексію Криму. Після цього на Бившева стали косо поглядати в рідному селищі, знайомі перестали вітатися, директор клубу не дав провести творчий вечір – словом, все як годиться. Ну а днями поетові у присутності адвоката вручили постанову про порушення кримінальної справи. Так що потерпілий за правду Олександр Бившев сушить сухарі і очікує обшуку.
Щиро сподіваємося, що полум’яного поета і свідомого громадянина Бившева все ж не посадять. А поки пропонуємо вам насолодитися ще одним текстом Кромського генія.

 

УКРАЇНСЬКИЙ МАЙДАН.

Восстали гордые славяне
«Державних хлопцiв» супротив.
Следит за схваткой на Майдане
Весь мир, дыханье затаив.

«Шлях вiльний» свят для украинца.
Ему «брат старший» не указ.
Сама история творится
Сегодня на глазах у нас.

«Досягнення ОУН» не меркнут
Назло «бажанням» вов и вить.
Дубинками бессилен «Беркут»
К свободе тягу подавить.

В дыму над Киевом всё небо.
Экзамен вновь на смелость сдан.
«Як битися за правду треба» –
Учись, холуйский Кацапстан!

«Нема у промоскальцiв шансiв»,
Когда здесь тысячи в строю.
«Потомки доблесних повстанцiв»
Не осрамили честь свою.

«I ригiв падають твердинi».
Вверх поднимается рука
Народа: «Слава Украине!
Героям слава на века!»

Дуся